Få automatisk dokumentasjon av bruk, besøk og utnyttelse av idrettsanlegg og aktivitetsflater – enkelt, kostnadseffektivt og med fullt personvern i fokus.

TeBe Sport

Aktivitetsmåling og utnyttelsesgrad

Få automatisk dokumentasjon av bruk, besøk og utnyttelse av idrettsanlegg og aktivitetsflater – enkelt, kostnadseffektivt og med fullt personvern i fokus.

Utnyttelsegrad og aktivitetsmåling for idrettsanlegg og aktivitetsflater

Det store spørsmålet til de fleste anlegg og aktivtetsflater kretser ofte rundt bruk og utnyttelse. Dette er nødvendig informasjon for å kunne planlegge, dokumentere og gjøre nødvendige endringer for å kunne tilrettelegge for gode idrettsoppleverlser og effektiv unyttelse


Hvor mange er det som faktisk trener, når var de der og hvor mange var de? Hvor mange er det som bruker turstien eller skitrekket, og hvilken retning kommer de i fra? Hvor mange er det inne i hallen nå, hvor mange var det i gå, når kommer de og når går de?

TeBe Sport har utviklet et sett med kosteffektive sensorer for å hjelpe eiere og driftere til å AUTOMATISK måle, ANALYSERE og DOKUMENTERE bruk, besøk og unyttelse av store og små anlegg og idrettsflater, ute eller inne.

Automatisk Dokumentasjon Av Utnyttelse Og Aktivitet

La anlegget, banen eller hallen overvåke seg selv og automasitk rapportere til deg

Enkelt Og Kosteffektivt

Sensorene er enkle å installere, kjappe å kalibrere og har lave månedlige kostnader

Personvern Og GDPR Ivaretatt

All data behandles og håndteres i henhold til strenge krav til personvern og GDPR.

Batteridrevet – Kan Installeres Overalt

PAXTeller er batteridrevet og kan installeres overalt, både inne og ute, selv i områder uten etablert infrastruktur

Sikkert Langdistanse Trådløst Nettverk

Dataen fra PAXTelleren sendes over LoRa Wan, et langdistanse sikkert nettverk som bruker kablet nettverk eller 4G som databærer

Utnyttelse

Skaff til veie fakta for å utnytte dine anlegg, spille- og aktivitetsflater maximalt

Sikkerhet

Dokumenter antall besøkende og brukere av aktivitetsflaten, samt deres bevegelse

Beslutninger

Ta praktiske, operasjonelle eller politiske beslutninger basert på fakta

Våre sensorer og systemer

Vi har et sett med sensorer, som kan brukes både inne og ute, standalone eller koblet sammen, for å gi våre kunder den oversikten som de trenger

Hallmonitor

HallMonitor er en ute- og innendørs sensor for å automatisk telle spillere og regne ut utnyttelsesgraden av en aktivitetsflate

Paxteller

PAXTeller er en sensor for å telle antall besøkende eller brukere på anlegg og aktivitetsflater ute og inne.

DRIVE – Programvare for aktivitet, drift og vedlikehold

DRIVE er vår digitale banemester, som kombinerer drift og vedlikehold med aktivitet og utnyttelse